fbpx

O nas KIM JESTEŚMY?

Auto-planeta.pl to pierwsza w Polsce zaawansowana platforma internetowa oferująca usługi finansowania pojazdów.

Na naszym portalu znajdziesz wymarzony samochód i dopasujesz odpowiadające Ci finansowanie. W swojej ofercie mamy: najem długoterminowy, leasing dla firm, leasing dla klientów indywidualnych, kredyt samochodowy oraz usługi concierge w zakresie zakupu pojazdów. Ta innowacyjna forma stworzona została przez pasjonatów motoryzacji w połączeniu z ekspertami z dziedziny finansów i rynków finansowych.

Doświadczenie oraz gruntowna wiedza pozwoliły nam wypracować autorskie, innowacyjne, a przede wszystkim bezpieczne rozwiązania w dziedzinie leasingu oraz długoterminowego najmu pojazdów, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Korzystając z naszych usług otrzymujesz możliwości, które przez wiele lat dostępne były jedynie dla małej rzeszy odbiorców flotowych.

Oferujemy dostęp do rabatów flotowych dostępnych jedynie największym odbiorcom na rynku. Na starcie otrzymasz kompletną analizę kosztów najmu Twojego pojazdu, indywidualną opiekę klienta, informacje o bieżących wyprzedażach i promocjach oraz wiele innych korzyści. Oferta skierowana jest do wszystkich ceniących sobie mobilność oraz komfort związany z użytkowaniem pojazdów.

Dlaczego auto-planeta.pl?

Innowacyjne formy finansowania pojazdów cieszą się obecnie rosnącą popularnością ze względu na dostęp i możliwości jakie dają użytkownikom. Nie tylko aspekt finansowania, ale również optymalizacja podatkowa czy najlepsza cena zakupu pojazdu są dla nas najbardziej istotne podczas współpracy z klientami.

Na rynku istnieje jednak wiele ofert, a nie wszystkie z nich spełnią oczekiwania odbiorców. Kupując pojazd stawiamy sobie wiele pytań: Jaki model i konfigurację wybrać? W którym salonie uzyskam najwyższy rabat? Który bank przygotuje najlepszą ofertę? Bardziej opłacalny będzie dla mnie najem, leasing czy może kredyt? Odpowiedzi na wszystkie pytania uzyskasz poznając naszą ofertę lub kontaktując się z naszymi doradcami.

Największe rabaty!

W auto-planeta.pl kochamy motoryzację i tą pasję przekładamy na nasze działania. Skala działalności oraz doświadczeniu na rynku motoryzacyjnym sprawia, że nasi klienci otrzymują najbardziej atrakcyjne ceny na nowe pojazdy.

Wiemy jak cenny dla Ciebie i Twojego biznesu jest czas i informacje, których Ci dostarczamy. Sprawdź i przekonaj się, że spełnienie motoryzacyjnych marzeń czy rozwój Twojej floty mogą być proste i skuteczne.

CO O NAS MÓWIĄ?

Nasze marki

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.  Dowiedz się więcej.