fbpx

Najem długoterminowy

Czym jest?

Najem długoterminowy to w ostatnim czasie najszybciej rozwijająca się i najchętniej wybierana przez klientów forma finansowania samochodów. Największą zaletą auto-planeta.pl jest współpraca z wszystkimi finansującymi na rynku, przez co zawsze jesteśmy w stanie przygotować najlepszą ofertę dla klienta. Oferujemy najem długoterminowy dla firm oraz klientów indywidualnych. Na naszym portalu możesz wybrać interesujący Cię pojazd i określić parametry umowy: okres kontraktu, przebieg, pakiet serwisowy, wariant ubezpieczenia czy ewentualny wkład własny. Jeżeli jednak nie znalazłeś samochodu dla siebie skontaktuj się z nami. Zawsze chętnie podejmiemy nowe wyzwania i przygotujemy dla Ciebie indywidualna ofertę na wymarzone auto. Z nami masz możliwość skonfigurowania samochodu według własnych upodobań i potrzeb. Stałe koszty ubezpieczenia, bezgotówkowy zakup paliwa dzięki kartom paliwowym czy brak ryzyka związanego z utratą wartości samochodu po zakończonej umowie to argumenty przemawiające za tą formą finansowania.

Wybierając najem długoterminowy nie musisz angażować żadnych środków na finansowanie samochodu. Nasza oferta pozwala na wybór dowolnego pojazdu, określenie okresu umowy od 12 do 60 miesięcy, zawarcie ubezpieczenia pojazdu w ramach kontraktu lub we własnym zakresie, zwrot lub wykup pojazdu po zakończonym kontrakcie. Ponadto w każdej chwili masz możliwość rekalkulacji i zmiany parametrów umowy.

Wybierając auto-planeta.pl nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów ani nie płacisz żadnej prowizji. W naszym zespole zrzeszamy ludzi pełnych pasji i szerokiej wiedzy w dziedzinie motoryzacji i finansów. Zawsze chętnie z Tobą porozmawiamy i doradzimy najlepsze rozwiązania pod kątem wyboru pojazdu, technicznych parametrów umowy czy tez korzyści podatkowych. Skontaktuj się z nami i sprawdź na czym polega fenomen auto-planeta.pl

Z auto-planeta.pl to Ty wybierasz:

Chcesz policzyć leasing na dowolny pojazd nowy lub używany?

Przejdź do kalkulatora leasingu
PRZEJDŹ DO STRONY

Dlaczego warto?

Jak działa?

Długoterminowy wynajem aut jest korzystną opcją dla tych klientów, którzy potrzebują korzystać z samochodu, ale nie posiadają lub nie chcą przeznaczać na ten cel wolnych środków finansowych. Podstawą wynajmu długoterminowego jest umowa zawierana pomiędzy najemcą a wynajmującym, w której określa się wszystkie szczegóły dotyczące zawartego kontraktu. W auto-planeta.pl dopasowujemy umowę indywidualnie dla każdego klienta, dlatego z naszej oferty może skorzystać każdy, firma oraz klienci indywidualni. Opłata wstępna pozwala na obniżenie rat (im wyższa opłata wstępna, tym niższe miesięczne raty) lub na zrealizowanie umowy w przypadku niskiej zdolności kredytowej klienta. Na koniec umowy zdecydujesz czy chcesz zwrócić pojazd, wykupić go, wydłużyć kontrakt, a może zawrzeć nową umowę na finansowanie, np. w formie leasingu.

Jaką ofertę wybrać?

Na rynku pojawia się coraz więcej ofert najmu długoterminowego pojazdów, dlatego wybór tej właściwej staje się dla użytkowników coraz trudniejszy. W auto-planeta.pl skupiamy wszystkie oferty największych firmy CFM oraz firm leasingowych. Pozwala nam to na przygotowanie rozwiązań najlepiej spełniających oczekiwana każdego klienta. Znajdziesz u nas propozycję finansowania pojazdów dla firm i osób fizycznych, nie prowadzących działalności gospodarczej. Długość kontraktu zależy od umowy, jaką chcesz zawrzeć i najczęściej waha się już od 12 do 60 miesięcy. Ponadto oprócz pojazdów oferowanych na naszej stronie internetowej możesz zwrócić się do nas o indywidualną wycenę skonfigurowanego przez siebie auta. Wystarczy, że wyślesz nam specyfikację wybranego modelu, a my zapewnimy najlepszą propozycję finansowania. Decydując się na długoterminowy wynajem samochodu możesz odebrać pojazd bez wkładu własnego lub z ustaloną przez siebie opłatą początkową, stanowiącą koszt podatkowy w firmie. Zaoszczędzone środki możesz przeznaczyć na inne kanały rozwoju Twojej firmy lub indywidualne wydatki.

 

Zainteresowała Cię ta forma finansowania pojazdu? Napisz do nas! Wspólnie przygotujemy najlepszą ofertę.

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.  Dowiedz się więcej.