fbpx

Leasing konsumencki

Czym jest

Z auto-planeta.pl nie tylko przedsiębiorcy, ale również osoby fizyczne wybiorą wymarzony samochód i otrzymaj ofertę leasingu lub najmu długoterminowego. Nie prowadząc działalności gospodarczej wcale nie musisz ograniczać się wyłącznie do zaciągania kredytu bankowego lub pożyczki. Sprawdź nasze oferty na finansowanie pojazdów dla klientów indywidualnych. Nasi doradcy chętnie przygotują dla Ciebie indywidualną symulację leasingu lub najmu długoterminowego.

Leasing konsumencki (znany również jako leasing prawny, leasing osobisty) to leasing dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej. Umożliwia sfinansowanie zakupu, np. pojazdu bez konieczności angażowania środków własnych. Nasi specjaliści pomogą przygotować umowę leasingową nawet od 0% opłaty wstępnej (tzw. czynsz inicjalny). Ponadto korzystając z naszych usług możesz wybrać ofertę, w której wykup pojazdu nie będzie obowiązkowy.

Podobnie jak w przypadku klasycznego leasingu również w leasingu konsumenckim możesz wybrać pojazd używany. Co do zasady używany samochód w leasingu nie może przekraczać konkretnego wieku. Zazwyczaj okres umowy leasingowej plus wiek pojazdu nie mogą przekraczać 12 lat.

Jesteśmy świadomi, że bardzo często Twoje dochody podlegają sezonowym wahaniom. Przygotujemy dla Ciebie umowę leasingową, w której w okresie niższych przychodów Twoja rata również zmaleje lub będziesz opłacał raty tylko w wybranych przez siebie okresach, np. kwartalnie, w szycie sezonu itp.

Chciałbyś sfinansować pojazdy w formie klasycznej pożyczki lub kredytu? Chętnie pomożemy w uzyskaniu finansowania i porównamy, która metoda bardziej wpasuje się w Twoje potrzeby. Korzystając z auto-planeta.pl zarówno w przypadku leasingu konsumenckiego, jak również pożyczki lub kredytu przysługują Ci nasze rabaty flotowe na pojazdy. Zapytaj naszego doradcę, która forma finansowania będzie dla Ciebie odpowiednia.

Auto-planeta.pl oferuje leasing:

Chcesz policzyć leasing na dowolny pojazd nowy lub używany?

Przejdź do kalkulatora leasingu
PRZEJDŹ DO STRONY

Dlaczego warto?

Jak działa?

Leasing konsumencki (znany również jako leasing prawny, leasing osobisty) to leasing dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej. Umożliwia sfinansowanie zakupu, np. pojazdu bez konieczności angażowania środków własnych. Doradcy auto-planeta.pl pomogą przygotować umowę leasingową nawet od 0% opłaty wstępnej (tzw. czynsz inicjalny). Ponadto korzystając z naszych usług możesz wybrać ofertę, w której wykup pojazdu nie będzie obowiązkowy. Na naszym portalu znajdziesz najciekawsze oferty leasingu zarówno na samochody oraz motocykle. Po wybraniu pojazdu nasz kalkulator podpowie Ci jakie parametry: wkład własny,okres umowy oraz wykup możesz wybrać i wyliczy dokładną ratę.

Jaką ofertę wybrać?

Leasing konsumencki to produkt nieco mniej popularny niż klasyczny leasing dla firm, nie mniej jednak na rynku istnieje wiele różnych instytucji leasingowych oferujących własnie tą formę finansowania. Dla osób, które na co dzień nie mają doświadczenia w branży finansowej wybór właściwej oferty stanowi nie lada problem. Nasz kalkulator pozwoli Ci na obliczenie dokładanej raty leasingu dla każdego pojazdu przedstawionego na naszym portalu. Jeżeli na naszej stronie nie znalazłeś swojego wymarzonego auta lub chciałbyś podpisać umowę na pojazd używany, sprawdź Leasinguje. To nie wszystko! Jeżeli Twoje dochody ulegają sezonowym wahaniom przygotujemy dla Ciebie umowę leasingową, w której w okresie niższych przychodów Twoja rata również zmaleje lub będziesz opłacał raty tylko w wybranych przez siebie okresach, np. kwartalnie, w szycie sezonu itp.

 

Zainteresowała Cię ta forma finansowania pojazdu? Napisz do nas! Wspólnie przygotujemy najlepszą ofertę.

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.  Dowiedz się więcej.