fbpx

Leasing samochodów

Czym jest?

Na portalu auto-planeta.pl znajdziesz oferty leasingu samochodów osobowych, dostawczych oraz motocykli. Nasi doradcy pozostają do Twojej dyspozycji, by pomóc Ci wybrać odpowiedni pojazd i dopasować formę finansowania do Twoich potrzeb. Wszyscy nasi klienci otrzymują dedykowanego konsultanta, który sprawdzi najlepsze rozwiązania i przedstawi Ci indywidualną ofertę. Wysokość raty leasingowej, okres spłaty, wysokość wykupu lub zwrot pojazdu na koniec umowy ustalimy z Tobą indywidualnie. Oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorców i osób fizycznych. Z auto-planeta.pl możesz wybrać: leasing finansowy, operacyjny, zwrotny, leasing z wysoką wartością końcową i wiele innych.

Wiemy, że finansowanie nowego samochodu może być dla Ciebie zbyt kosztowne lub mało atrakcyjne. Pamiętaj, że zorganizujemy dla Ciebie również finansowanie na pojazdy używane. Co do zasady używany samochód w leasingu nie może przekraczać konkretnego wieku, najczęściej w momencie wykupu nie może być starszy niż 12 lat. Ponadto nie jest konieczne dostarczenie faktury VAT na wybrany pojazd. W przypadku pojazdów używanych wystarczy by sprzedający wystawił fakturę VAT marża.

Jesteśmy świadomi, że bardzo często Twoje dochody podlegają sezonowym wahaniom. Przygotujemy dla Ciebie umowę leasingową, w której w okresie niższych przychodów Twoja rata również zmaleje lub będziesz opłacał raty tylko w wybranych przez siebie okresach, np. kwartalnie, w szycie sezonu itp.

Nie prowadzisz działalności a chciałbyś korzystać z zalet finansowania pojazdu w leasingu? W naszej ofercie znajduje sie równiez leasing konsumencki. Dedykowany doradca chętnie przedstawi Ci najlepsze rozwiązania i pomoże w przygotowaniu indywidualnej umowy leasingu na osobę fizyczną.

Auto-planeta.pl oferuje leasing:

Chcesz policzyć leasing na dowolny pojazd nowy lub używany?

Przejdź do kalkulatora leasingu
PRZEJDŹ DO STRONY

Dlaczego warto?

Jak działa?

Leasing samochodu to zdecydowanie najczęściej wybierana forma finansowania pojazdów w Polsce. Finansowanie składa się z trzech kluczowych parametrów: okresu umowy, wkładu własnego oraz wykupu. Wkład własny, czy tez inaczej opłata początkowa, podobnie jak rata leasingowa oraz wykup stanowią dla przedsiębiorstwa koszt uzyskania przychodu. W świetle obecnych przepisów, dla pojazdów o fakturowej wartości zakupu przewyższającej 150 tysięcy złotych brutto koszt ten będzie proporcjonalny do ilorazu kwoty 150 tys. zł podzielonej przez wartość fakturową pojazdu. Wkład własny, jaki może wnieść przedsiębiorca do umowy leasingowej waha się od 0% do 45% i jest uzależniony od stażu oraz oceny zdolności kredytowej przedsiębiorstwa. Okres, na jaki może zostać zawarta umowa leasingu to od 24 do 84 miesięcy. Wykup natomiast uzależniony jest od okresu leasingu oraz finansowanego pojazdu. Standardowo mieści się on w granicach od 1% do 45%. W auto-planeta.pl bardzo często pomagamy w indywidualnych negacjach wykupów, które mogę przewyższać nawet 70% wartości fakturowej pojazdu. Jest to szczególnie istotne dla klientów finansujących pojazdy droższe niż 150 tys. zł brutto, którzy nie chcą narażać się na utratę korzyści podatkowych.

Jaką ofertę wybrać?

Popularność leasingu samochodowego sprawia, że na rynku istnieje wiele banków i instytucji finansowych chętnie udzielających finansowania w tej własnie formie. Rożni przedsiębiorcy oczekują jednak rożnych rozwiązań, dedykowanych ich potrzebom, oczekiwaniom czy też sytuacji finansowej. Wybór najlepszej oferty jest jednak niezwykle trudny i bardzo czasochłonny, stąd korzystający wielokrotnie podejmują decyzje leasingowe nieświadomie, bez dokładnej analizy potrzeb i zapoznania się z ofertą. W odpowiedzi na te właśnie potrzeby w auto-planeta.pl skupiamy oferty wszystkich największych banków i instytucji finansowych. Ponadto nasze działania sięgają jeszcze o wiele dalej. Dzięki dużemu wolumenowi zamawianych pojazdów korzystamy z rabatów flotowych dostępnych jedynie dla strategicznych klientów. Teraz nie musisz pozostawiać decyzji leasingowej przypadkowi. Skontaktuj się z nami, a nasi doradcy po zapoznaniu się z Twoimi preferencjami przygotują ofertę leasingu dopasowaną do Twojego indywidualnego przypadku.

 

Zainteresowała Cię ta forma finansowania pojazdu? Napisz do nas! Wspólnie przygotujemy najlepszą ofertę.

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.  Dowiedz się więcej.