fbpx

Leasing motocykli

Czym jest?

Dzięki temu, że auto-planeta.pl to zespół ludzi, których wspólną pasją jest motoryzacja, znajdują się wśród nas również miłośnicy motocykli. Pozwoliło nam to na postawienie kroku dalej i poszerzenie naszej oferty o motocykle wszystkich kategorii. Na naszym portalu znajdziesz sprzęty sportowe, turystyczne, crossowe, choppery czy futurystyczne, jak Yamaha Niken. Po wybraniu wymarzonego modelu możesz określić parametry leasingu, takie jak: okres umowy, wkład własny oraz wykup. Oferta leasingu motocykli auto-planeta.pl skierowana jest zarówno dla przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Jeżeli nie znalazłeś na portalu modelu dla siebie skontaktuj się z nami. Chętnie przygotujemy indywidualną ofertę na wybrany przez Ciebie sprzęt lub doradzimy w doborze odpowiedniej maszyny. Przedmiotem umowy może być również motocykl używany.

Zdajemy sobie sprawę, że wybór motocykla to decyzja głęboko emocjonalna i indywidualna, tym bardziej cieszymy się, gdy możemy w tej decyzji uczestniczyć. Wszyscy nasi klienci stanowią część motocyklowej rodziny auto-planeta.pl, dla której sam zakup sprzętu to dopiero początek interesującej przygody. Chętnie organizujemy dla naszych klientów jazdy testowe, wypady na tor, w teren czy w trasę, zniżki na akcesoria i odzież motocyklową i wiele innych atrakcji.

Auto-planeta.pl oferuje leasing:

Chcesz policzyć leasing na dowolny pojazd nowy lub używany?

Przejdź do kalkulatora leasingu
PRZEJDŹ DO STRONY

Dlaczego warto?

Leasing motocykli

Jak działa?

Procedura leasingu motocykla z auto-planeta.pl odbywa się równie szybko i skutecznie jak w przypadku leasingu samochodowego. W związku z tym, że motocykle zajmują szczególne miejsce w życiu wielu naszych doradców zawsze chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane nie tylko z kwestiami finansowymi, ale również samym sprzętem, odzieżą, doświadczeniami i wieloma innymi kwestiami.  Na naszym portalu znajdziesz motocykle rożnych kategorii i o różnych pojemnościach. Z łatwością odnajdą się tutaj zarówno wszyscy rozpoczynający swoją przygodę z jednośladem jak również doświadczeni motocykliści poszukujący kolejnego sprzętu do kolekcji. Leasing motocykla z auto-planeta.pl pozwala na finansowanie maszyny od 24 do 84 miesięcy, nawet przy braku wpłaty własnej. Nasi doradcy pomogą również w uzyskaniu najwyższych na rynku wykupów, co w przypadku tej kategorii jest rzadkością.

Leasing motocykli

Jaką ofertę wybrać?

Na rynku istnieje kilka instytucji finansowych mających w swojej ofercie leasing motocykli. Nasi doradcy przygotują finansowanie, w którym raty leasingu zostaną dobrane pod kątem możliwości Twoich lub Twojej firmy, tak by nie stwarzać ryzyka problemów finansowych w czasie spłaty. Nasza oferta leasingu motocykli skierowana jest zarówno do przedsiębiorców jak również osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej. Wartym dodania jest fakt, że leasing motocykla może być dla Twojej firmy atrakcyjny podatkowo. Umowa leasingu nie wpływa też w żaden sposób na zdolność kredytową przedsiębiorstwa. Jeżeli nie jesteś pewien, jaki sprzęt będzie dla Ciebie najlepszym wyborem skontaktuj się z nami. Chętnie wymienimy się doświadczeniami i umówimy Cię na jazdy testowe u naszych partnerów.

 

Zainteresowała Cię ta forma finansowania pojazdu? Napisz do nas! Wspólnie przygotujemy najlepszą ofertę.

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.  Dowiedz się więcej.