fbpx
string(108)

audi Q5

Ceny modelu od:   192 949 zł / brutto

Audi Q5 - doskonały SUV dla rodziny!

Idealne połączenie stylu, przestrzeni i praktyczności. Audi Q5 sprawdzi się w trasie i mieście, zapewniając odpowiedni komfort i właściwości jezdne. Auto przeszło lifting, więc prezentuje się nowocześnie, a na pokładzie znajdziemy wszystko, czego zapragniemy. Finansowanie auta dla firm jest na bardzo korzystnych warunkach!

audi Q5 dostępne w ofercie auto-planeta.pl

 • Audi Q5 40 TFSI quattro S tronic - Zdjęcie 1
  Audi Q5 40 TFSI quattro S tronic - Zdjęcie 2
  Audi Q5 40 TFSI quattro S tronic - Zdjęcie 3
  Audi Q5 40 TFSI quattro S tronic - Zdjęcie 4
  Audi Q5 40 TFSI quattro S tronic - Zdjęcie 5

  Audi Q5 40 TFSI quattro S tronic

  ID: AQ9180

  • 204 KM
  • Automatyczna
  • 4x4
  • SUV
  • Benzyna
  • 1984 cm3
  • 18”
  • Czarny
  • Czarne
  do 3 miesięcy
  Rabat: -19 010 zł
  Katalogowo:
  219 000 zł
  Po rabacie:
  199 990 zł
  Najniższa cena: 999 999 999 999 zł
  Szczegóły
 • Audi Q5 35 TDI S tronic - Zdjęcie 1
  Audi Q5 35 TDI S tronic - Zdjęcie 2
  Audi Q5 35 TDI S tronic - Zdjęcie 3
  Audi Q5 35 TDI S tronic - Zdjęcie 4

  Audi Q5 35 TDI S tronic

  ID: AQ612

  • 163 KM
  • Automatyczna
  • Przód
  • SUV
  • Diesel
  • 1968 cm3
  • 18”
  • Czarny
  • Czarne
  do 3 miesięcy
  Rabat: -18 251 zł
  Katalogowo:
  211 200 zł
  Po rabacie:
  192 949 zł
  Najniższa cena: 999 999 999 999 zł
  Szczegóły
 • Inne modele z tego segmentu

  JAK TO DZIAŁA

  Najem długoterminowy, a leasing - jakie są różnice?

  Długoterminowy najem pojazdu dzięki auto-planeta.pl charakteryzuje się tym, że mogą z niego skorzystać zarówno klienci firmowi i indywidualni. Płacąc jedną miesięczną ratę najmu klient nie musi martwić się o serwisowanie pojazdu, wymianę opon, ubezpieczenie OC/AC, zabezpieczenie likwidacji szkód komunikacyjnych i mechanicznych czy samochód zastępczy. Dodatkowo wynajmując pojazd klient ma prawo pierwokupu auta po zakończonej umowie na korzystnych warunkach. Leasing przeznaczony jest głównie dla firm i jego główną cechą jest to, że korzystający z pojazdu odpowiada indywidualnie za jego serwisowanie, ubezpieczenie i naprawy. Wykup pojazdu po wygaśnięciu umowy leasingowej bardzo często jest obligatoryjny. Nie mniej jednak, na życzenie klienta nasi eksperci pomogą w przygotowaniu umowy, w której klient bedzie mógł zwrócić pojazd po zakończonej umowie. Leasing może przynieść korzystającemu szereg korzyści podatkowych oraz stałe koszty finansowania pojazdu.

  Jaki jest czas oczekiwania na wymarzony pojazd?

  To zależy od tego, czy wybrane przez Ciebie auto lub motocykl są dostępne „od ręki”. Jeżeli tak – kluczyki do swojego wymarzonego pojazdu możesz otrzymać jeszcze tego samego dnia. Nie wszystkie auta czy motocykle są jednak przygotowane do odbioru od razu, w wybranej przez Ciebie konfiguracji. W takiej sytuacji czas oczekiwania na produkcję pojazdu może wynieść do kilku miesięcy, ale nie martw się - warto zaczekać. O statusie pojazdu zostaniesz poinformowany przez osobistego doradcę.

  Kto może skorzystać z oferty?

  Z oferty najmu długoterminowego skorzystać może każdy, tzn. zarówno klienci indywidualni jak i firmowi. Wystarczy wybrać wymarzony pojazd, określić preferencje co do okresu umowy oraz przebiegu i wysłać uzupełniony formularz kontaktowy. Na podstawie zawartych w nim informacji nasi konsultanci skontaktują sie z Tobą w celu dopasowania indywidualnej oferty. Leasing to oferta głównie dla firm, ale nie tylko. Z auto-planeta.pl również osoby fizyczne mogą wybrać ten sposób finansowania pojazdu. W celu przygotowania propozycji należy wybrać pojazd, określić okres umowy, wysokość wkładu własnego oraz wysokość wykupu. Na podstawie powyższych inforamacji nasi analitycy zaproponują najlepsze rozwiązania.

  Czy mogę wybrać inne parametry finansowania pojazdu niż proponowane?

  Zarówno kalkulator raty najmu jak i leasingu, zostały stworzone w oparciu o bazowe i najczęściej zamawiane paramtery finansowania. Nie oznacza to jednak, że auto-planeta.pl ogranicza się wyłącznie do prezentowanych w kalkulatorze ofert. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dobierając modele finansowania do przedstawionych nam potrzeb. Potrzebujesz większego rocznego przebiegu pojazdu? Okres umowy nie spełnia Twoich oczekiwań? Chciałbyś zwiększyć wartośc wykupu pojazdu? Napisz do nas. Z chęcią podejmiemy wyzwanie przygotowania Twojej wymarzonej oferty.

  Czy mogę wybrać inną konfigurację pojazdu?

  Zawarte na portalu auto-planeta.pl konfiguracje pojazdów to bazowe bądź najchętniej wybierane przez klientów wersje modelowe. W skład naszej oferty wchodzą jednak wszystkie dostępne na polskim rynku pojazdy, w każdych, nawet najbardziej niestandardowych konfiguracjach. Nasi doradcy każdego dnia pomagają w doborze samochodów badź motocykli, skonstruowanych wedle życzenia klientów, pamietając o utrzymywaniu ich wysokiej wartości rynkowej oraz atrakcyjnej ceny zakupu. Jeżeli nie jesteś pewien, co jest Ci tak naprawdę potrzebne, a może zastanawiasz się, czy nie pominąłeś istsonego elentu wyposażenia bądź wybrałeś najlepszą jednostkę napędową - z nami otrzymasz potrzebne wsparcie oraz doradztwo.

  Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.  Dowiedz się więcej.