fbpx
string(122)

bmw X5

Ceny modelu od:   386 999 zł / brutto

BMW X5 - SUV dla wyróżniających się z tłumu!

BMW X5 generacji G05 to fantastyczne auto. Duży, komfortowy i prestiżowy SUV który świetnie się prowadzi, jest dynamiczny a przy tym oszczędny, świetnie wyposażony i wygłuszony. To jedno z tych aut, w których zamknięcie drzwi odcina kierowcę i pasażerów od otaczającego świata. Po kilku minutach nie masz ochoty z niego wysiadać, co doceniło już wielu użytkowników. Dzięki wysokiej wartości używanego auta, rata leasingu jest na bardzo interesującym poziomie. Pytanie, czy na koniec będziemy chcieli się z tym autem rozstać?

bmw X5 dostępne w ofercie auto-planeta.pl

bestseller
1 / 7
do 3 miesięcy
X5
X5
X5
X5
X5
X5
X5

Cena po rabacie

407 999 zł / brutto

Cena katalogowa

458 300 zł / brutto

Dostępny

do 3 miesięcy

Typ nadwozia: SUV
Kolor: Niebieski Tanzanite BMW Individual
Pojemność: 2998 cm3
Moc: 381 KM
Rodzaj paliwa: Benzyna
Felgi: 22"
Skrzynia biegów: Automatyczna
Napęd: 4x4
okazja
1 / 8
do 3 miesięcy
X5
X5
X5
X5
X5
X5
X5
X5

Cena po rabacie

386 999 zł / brutto

Cena katalogowa

435 200 zł / brutto

Dostępny

do 3 miesięcy

Typ nadwozia: SUV
Kolor: Szary Brooklyn M
Pojemność: 2993 cm3
Moc: 298 KM
Rodzaj paliwa: Diesel
Felgi: 22"
Skrzynia biegów: Automatyczna
Napęd: 4x4
1 / 9
od ręki
X5
X5
X5
X5
X5
X5
X5
X5
X5

Cena po rabacie

411 999 zł / brutto

Cena katalogowa

454 600 zł / brutto

Dostępny

od ręki

Typ nadwozia: SUV
Kolor: Czarny szafir
Pojemność: 1.995 cm3 cm3
Moc: 231 KM
Rodzaj paliwa: Diesel
Felgi: 22""
Skrzynia biegów: Automatyczna
Napęd: 4x4

Inne modele z tego segmentu

JAK TO DZIAŁA

Najem długoterminowy, a leasing - jakie są różnice?

Długoterminowy najem pojazdu dzięki auto-planeta.pl charakteryzuje się tym, że mogą z niego skorzystać zarówno klienci firmowi i indywidualni. Płacąc jedną miesięczną ratę najmu klient nie musi martwić się o serwisowanie pojazdu, wymianę opon, ubezpieczenie OC/AC, zabezpieczenie likwidacji szkód komunikacyjnych i mechanicznych czy samochód zastępczy. Dodatkowo wynajmując pojazd klient ma prawo pierwokupu auta po zakończonej umowie na korzystnych warunkach. Leasing przeznaczony jest głównie dla firm i jego główną cechą jest to, że korzystający z pojazdu odpowiada indywidualnie za jego serwisowanie, ubezpieczenie i naprawy. Wykup pojazdu po wygaśnięciu umowy leasingowej bardzo często jest obligatoryjny. Nie mniej jednak, na życzenie klienta nasi eksperci pomogą w przygotowaniu umowy, w której klient bedzie mógł zwrócić pojazd po zakończonej umowie. Leasing może przynieść korzystającemu szereg korzyści podatkowych oraz stałe koszty finansowania pojazdu.

Jaki jest czas oczekiwania na wymarzony pojazd?

To zależy od tego, czy wybrane przez Ciebie auto lub motocykl są dostępne „od ręki”. Jeżeli tak – kluczyki do swojego wymarzonego pojazdu możesz otrzymać jeszcze tego samego dnia. Nie wszystkie auta czy motocykle są jednak przygotowane do odbioru od razu, w wybranej przez Ciebie konfiguracji. W takiej sytuacji czas oczekiwania na produkcję pojazdu może wynieść do kilku miesięcy, ale nie martw się - warto zaczekać. O statusie pojazdu zostaniesz poinformowany przez osobistego doradcę.

Kto może skorzystać z oferty?

Z oferty najmu długoterminowego skorzystać może każdy, tzn. zarówno klienci indywidualni jak i firmowi. Wystarczy wybrać wymarzony pojazd, określić preferencje co do okresu umowy oraz przebiegu i wysłać uzupełniony formularz kontaktowy. Na podstawie zawartych w nim informacji nasi konsultanci skontaktują sie z Tobą w celu dopasowania indywidualnej oferty. Leasing to oferta głównie dla firm, ale nie tylko. Z auto-planeta.pl również osoby fizyczne mogą wybrać ten sposób finansowania pojazdu. W celu przygotowania propozycji należy wybrać pojazd, określić okres umowy, wysokość wkładu własnego oraz wysokość wykupu. Na podstawie powyższych inforamacji nasi analitycy zaproponują najlepsze rozwiązania.

Czy mogę wybrać inne parametry finansowania pojazdu niż proponowane?

Zarówno kalkulator raty najmu jak i leasingu, zostały stworzone w oparciu o bazowe i najczęściej zamawiane paramtery finansowania. Nie oznacza to jednak, że auto-planeta.pl ogranicza się wyłącznie do prezentowanych w kalkulatorze ofert. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dobierając modele finansowania do przedstawionych nam potrzeb. Potrzebujesz większego rocznego przebiegu pojazdu? Okres umowy nie spełnia Twoich oczekiwań? Chciałbyś zwiększyć wartośc wykupu pojazdu? Napisz do nas. Z chęcią podejmiemy wyzwanie przygotowania Twojej wymarzonej oferty.

Czy mogę wybrać inną konfigurację pojazdu?

Zawarte na portalu auto-planeta.pl konfiguracje pojazdów to bazowe bądź najchętniej wybierane przez klientów wersje modelowe. W skład naszej oferty wchodzą jednak wszystkie dostępne na polskim rynku pojazdy, w każdych, nawet najbardziej niestandardowych konfiguracjach. Nasi doradcy każdego dnia pomagają w doborze samochodów badź motocykli, skonstruowanych wedle życzenia klientów, pamietając o utrzymywaniu ich wysokiej wartości rynkowej oraz atrakcyjnej ceny zakupu. Jeżeli nie jesteś pewien, co jest Ci tak naprawdę potrzebne, a może zastanawiasz się, czy nie pominąłeś istsonego elentu wyposażenia bądź wybrałeś najlepszą jednostkę napędową - z nami otrzymasz potrzebne wsparcie oraz doradztwo.

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.  Dowiedz się więcej.